20 березня – Всесвітній день Землі!
Свято запроваджене з ініціативи Організації Об’єднаних Націй. Дату обрали не випадково: 20 березня - день весняного рівнодення, коли пробуджується природа і починається новий рівень її розвитку.
Денисюк Н. провела у 1 класі заняття з елементами гри «Сортуємо сміття правильно». Завданням гри було звернути увагу на проблему забруднення навколишнього природного середовища. Навчити дітей сортувати сміття правильно. Бути відповідальними за нашу домівку. Виховувати у дітей дбайливе ставлення до довкілля, свого здоров`я і здоров`я планети.
 

«Казка – чарiвний свiт мудростi та добра»

Казка — це чарівна історія, яка розповідає про дивовижні пригоди, добрих і злих героїв, чарівні перетворення та мудрі уроки. Кожна казка – це мов чарівний ключик, що відкриває двері у світ фантазії. Вона вчить бути добрим, сміливим і вірити в чудеса. Казки допомагають зрозуміти, що головне – це щире серце, дружба і справедливість.

Щороку 20 березня відзначають Всесвітній день казки.

І саме тому, для учнів 3 та 4 класу було проведено урок "Казка – чарiвний свiт мудростi та добра" педагогом-організатором Н. Денисюк. Діти разом з казковими героями, відправилися в країну дитинства, магії та дива.  На учнів чекали «Цікаві факти про казку», «Якою може бути казка?», «Впізнай казку за її головним героєм», «Кросворд», гра «Хто багато читає, той багато знає», гра «СМС-ка від казкового героя», гра «Математична зупинка», гра «Впізнай мене»

Учні пройшли довгий шлях крізь чарівні ліси уяви, розгадали загадки мудрості та відкрили двері у світ фантазії.

 

Профілактична доповідь «ЛЕГКІ ГРОШІ – ВАЖКІ НАСЛІДКИ!»

Профілактична доповідь «ЛЕГКІ ГРОШІ – ВАЖКІ НАСЛІДКИ!» була проведена у 6 та 8 класі педагогом-організатором Н.Денисюк. Метою було підвищити обізнаність підлітків про небезпеку вербування через інтернет, формування у них критичного мислення та відповідальності за власні дії. Основні завдання: • Розкрити механізми вербування, які використовує ворог для залучення молоді до злочинної діяльності. • Пояснити наслідки для завербованих осіб, випадкових жертв та суспільства загалом. • Зруйнувати міфи про "легкий заробіток" та показати, що така діяльність є не лише кримінальним злочином, а й моральною зрадою. • Сформувати відповідальну громадянську позицію та усвідомлення, що справжня повага і гордість здобуваються чесними вчинками, а не співпрацею з ворогом. • Дати чіткі рекомендації, як розпізнати та уникнути вербування, а також що робити, якщо хтось із знайомих потрапив у таку ситуацію. Ця доповідь має змусити молодь замислитися над тим, що їхні дії впливають не тільки на їхнє життя, а й на безпеку всієї країни.

День добровольця.

14 березня в Україні відбувається вшанування добровольців – людей, які не були військовими за професією, але в критичний для держави момент без повісток чи примусу, добровільно «поставили на паузу» своє попереднє життя й узяли до рук зброю, щоб захистити країну. Ніна Денисюк провела урок мужності до Дня добровольця у 9 класі. Учні ознайомилися з історією виникнення добровольчого руху в Україні, його роллю у захисті держави, особливостями служби добровольців у різні періоди боротьби за незалежність.

ПЛАН виховної роботи на 2024-2025 н.р.